| Επωνυμία: | WPVAC |
| Αριθμός Μοντέλου: | Jpk-7 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
Ο διακόπτης ρελέ κενού JPK-7 DPDT διαθέτει χωρητικότητα DC25KV υψηλής τάσης με δυνατότητα μεταφοράς ρεύματος 150A. Ο σχεδιασμός κενού του παρέχει εξαιρετική απόδοση κατάσβεσης τόξου, με αποτέλεσμα ελάχιστη φθορά επαφής και εκτεταμένη διάρκεια ζωής. Ιδανικό για εφαρμογές μεταγωγής φορτίου που απαιτούν υψηλή τάση διάσπασης, γρήγορη κατάσβεση τόξου και συμπαγείς διαστάσεις.
Χρησιμοποιείται ευρέως σε εφαρμογές ελέγχου ασθενών ρευμάτων, συμπεριλαμβανομένου ιατρικού εξοπλισμού (βηματοδότες, MRI), σύζευξη κεραιών υψηλής συχνότητας, συστήματα ραντάρ, κυκλώματα εκφόρτισης πυκνωτών και άλλα.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τάση δοκιμής | 30kV |
| Μέγιστη τάση | 25kV |
| Μεταφορά ρεύματος (RMS) | 150A |
| Ταχύτητα λειτουργίας επαφής | 100ms |
| Ταχύτητα απελευθέρωσης επαφής | 15ms |
| Ονομαστικές λειτουργίες ζωής | 1.000.000 |
| Αντίσταση πηνίου | 60Ω |
| Τάση πηνίου | 24VDC |
| Διάσταση | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος | 197mm |
| Μέγιστη διάμετρος | 60mm |
| Φλάντζα στερέωσης | 90mm |
| Βάρος | 1600g |
Στερέωση: Διαθέτει φλάντζα μικρής διαμέτρου για στερέωση μέσω οπής. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί με δακτύλιο από καουτσούκ κατάλληλου μεγέθους.
Νέο, αχρησιμοποίητο.