| Επωνυμία: | WPVAC |
| Αριθμός Μοντέλου: | Jpk-11 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| Προδιαγραφές | Τιμή |
|---|---|
| Τάση Δοκιμής | 20kV |
| Μέγιστη Τάση | 15kV |
| Ρεύμα Μεταφοράς Amps (RMS) | 75amps |
| Ταχύτητα Λειτουργίας Επαφής | 30MS (Μιλισεκόντ) |
| Ταχύτητα Απελευθέρωσης Επαφής | 10MS (Μιλισεκόντ) |
| Βαθμολογημένες Λειτουργίες Διάρκειας Ζωής | 1000,000 |
| Αντίσταση Πηνίου | 240 Ohms |
| Τάση Πηνίου | 27 VDC |
| Μέγιστο Μήκος | 103mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 40mm |
| Φλάντζα Στήριξης | 60mm |
| Βάρος | 380 g |
| Στήριξη | Με φλάντζα μικρής διαμέτρου για στήριξη μέσω οπής, θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ένα κατάλληλο ελαστικό δακτύλιο. |
| Κατάσταση | Νέο, αχρησιμοποίητο. |