| Επωνυμία: | WPVAC |
| Αριθμός Μοντέλου: | Jpk-41A |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
Διακόπτης Ρελέ Vacuum JPK-41A Υψηλής Τάσης DC5KV Φέρει Ρεύμα 30A Τάση Πηνίου 26.5VDC
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τάση Δοκιμής | 6 kV |
| Τάση Αιχμής | 5kV |
| Ρεύμα Φοράς (RMS) | 25amps |
| Ταχύτητα Κλεισίματος Επαφής | 10 MS (Milliseconds) |
| Ταχύτητα Απελευθέρωσης Επαφής | 10 MS (Milliseconds) |
| Ονομαστικές Λειτουργίες Διάρκειας Ζωής | 1,000,000 |
| Αντίσταση Πηνίου | 290 Ohms |
| Τάση Πηνίου | 26.5 VDC |
| Ειδική Σημείωση Πηνίου: Διακοπτόμενη λειτουργία, ΜΟΝΟ ΠΑΛΜΟΣ (Μην αφήνετε τα πηνία ενεργοποιημένα)! | |
| Διάσταση | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστο Μήκος | 61.5mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 13.3 mm |
| Φλάντζα Στήριξης | 16.51 mm |
| Βάρος | 28.00 g |
| Στήριξη: Με φλάντζα μικρής διαμέτρου για στήριξη μέσω οπής, θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ένα κατάλληλο ελαστικό δακτύλιο. | |
Κατάσταση: Καινούργιο, αχρησιμοποίητο. (Σημείωση: Παραγγείλετε αυτόν τον τύπο, παρακαλώ στείλτε τους πλήρεις τύπους, όπως JPK41A334.)
Αυτός ο τύπος είναι παρόμοιος με τους τύπους G41A, GL41A, RF41A, K41A.
Τα ρελέ vacuum παίζουν ζωτικό ρόλο όταν απαιτείται υψηλή ισχύς και χαμηλές απώλειες RF:
Τα ρελέ vacuum είναι εξαιρετικά για εφαρμογές υψηλής εισροής και σταθερού ρεύματος διαρροής και είναι η τέλεια λύση για εφαρμογές χαμηλής διαρροής και υψηλού ρεύματος:
Οι εικόνες που εμφανίζονται στο κατάστημά μας λαμβάνονται από εμάς με βάση τα πραγματικά προϊόντα. Λόγω διαφορετικών ρυθμίσεων οθόνης και φωτεινότητας, ενδέχεται να υπάρχουν φυσιολογικές μικρές διαφορές χρωμάτων. Παρακαλώ μην κάνετε μια διαφωνία απευθείας χωρίς να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Το αναφερόμενο φορτίο είναι μόνο μια αναφορά, παρακαλώ βασιστείτε στο πραγματικό φορτίο όταν τα προϊόντα σας αποστέλλονται.
Όταν κάνετε μια παραγγελία, παρακαλώ επιλέξτε μια μέθοδο αποστολής και πληρώστε για την παραγγελία, συμπεριλαμβανομένου του κόστους αποστολής. Θα στείλουμε τα αντικείμενα εντός 5 ημερών από την ολοκλήρωση της πληρωμής σας.
Ο χρόνος παράδοσης σε όλες τις διεθνείς αποστολές μπορεί να διαφέρει λόγω διαφορών στους χρόνους εκτελωνισμού σε μεμονωμένες χώρες, οι οποίοι μπορεί να επηρεάσουν το πόσο γρήγορα επιθεωρείται το προϊόν σας.
Οι αγοραστές είναι υπεύθυνοι για όλα τα πρόσθετα τέλη τελωνείου, τα τέλη μεσιτείας, τους δασμούς και τους φόρους για την εισαγωγή στη χώρα σας. Αυτά τα πρόσθετα τέλη ενδέχεται να εισπραχθούν κατά την παράδοση. Δεν θα επιστρέψουμε τα έξοδα αποστολής για αποστολές που απορρίφθηκαν.
Το κόστος αποστολής δεν περιλαμβάνει φόρους εισαγωγής και οι αγοραστές είναι υπεύθυνοι για τους δασμούς.
Αποστέλλουμε με DHL, UPS, FEDEX ή EMS. Θα επιλέξουμε τον γρήγορο και αξιόπιστο τρόπο παράδοσης. Τα αντικείμενα θα αποσταλούν εντός 5 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. Δεν είμαστε υπεύθυνοι για λανθασμένες ή μη παραδοτέες διευθύνσεις.
Χρόνος παράδοσης:Με UPS, DHL, FEDEX: 5-7 εργάσιμες ημέρες στις περισσότερες χώρες.
Όταν λάβετε τα αντικείμενα που παραγγείλατε εντός 48 ωρών, παρακαλώ ελέγξτε τα προσεκτικά πρώτα για να δείτε αν έχουν υποστεί ζημιά ή όχι. Εάν κάποια αντικείμενα είναι σπασμένα, παρακαλώ ενημερώστε μας έγκαιρα. Παρακαλώ μην αφήνετε κακή ανατροφοδότηση ή επιστρέψετε τα εμπορεύματα σε εμάς χωρίς να επικοινωνήσετε μαζί μας. Μην ανησυχείτε, θα είμαστε υπεύθυνοι για τις αγορές σας στο κατάστημά μας.
Αφού λάβετε τα αντικείμενα που παραγγείλατε, εντός 15 ημερών, εάν δεν είστε ικανοποιημένοι με τα προϊόντα και την υπηρεσία μας, θα σας επιστρέψουμε τα χρήματα ή θα σας στείλουμε αμέσως νέα.
Ωστόσο, ο αγοραστής θα πρέπει να βεβαιωθεί ότι τα αντικείμενα που επιστρέφονται είναι στην αρχική τους κατάσταση. Εάν τα αντικείμενα έχουν υποστεί ζημιά ή χαθεί κατά την επιστροφή τους, ο αγοραστής θα είναι υπεύθυνος για αυτή τη ζημιά ή απώλεια και δεν θα δώσουμε στον αγοραστή πλήρη επιστροφή χρημάτων. Ο αγοραστής θα πρέπει να προσπαθήσει να υποβάλει αξίωση στην εταιρεία logistics για να ανακτήσει το κόστος της ζημιάς ή της απώλειας.
Ο αγοραστής θα είναι υπεύθυνος για τα έξοδα αποστολής για την επιστροφή των αντικειμένων.
Προσφέρουμε δωρεάν αντικατάσταση 1 μήνα. Οι αγοραστές ενδέχεται να ζητήσουν αντικατάσταση εντός 15 ημερών από την παραλαβή του προϊόντος. Ο αγοραστής θα πρέπει να επιστρέψει το προϊόν στην αρχική του κατάσταση σε εμάς και θα πρέπει να επιβαρυνθεί με τα έξοδα αποστολής για την επιστροφή.
Παρέχουμε δωρεάν συντήρηση 12 μηνών. Εάν απαιτείται η αντικατάσταση οποιουδήποτε εξαρτήματος, ο αγοραστής θα πρέπει επίσης να πληρώσει για το κόστος των εξαρτημάτων που θα αντικατασταθούν.
Πριν επιστρέψετε τα αντικείμενα, παρακαλώ επιβεβαιώστε τη διεύθυνση επιστροφής και τη μέθοδο logistics μαζί μας. Αφού δώσετε τα αντικείμενα στην εταιρεία logistics, παρακαλώ στείλτε μας τον αριθμό παρακολούθησης. Μόλις λάβουμε τα αντικείμενα, θα τα επισκευάσουμε ή θα τα ανταλλάξουμε το συντομότερο δυνατό.
Η ικανοποίησή σας και η θετική ανατροφοδότηση είναι πολύ σημαντικές για εμάς. Παρακαλώ αφήστε θετική ανατροφοδότηση και 5 αστέρια εάν είστε ικανοποιημένοι με τα αντικείμενα και τις υπηρεσίες μας.
Εάν έχετε οποιαδήποτε προβλήματα με τα αντικείμενα ή τις υπηρεσίες μας, παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας πρώτα πριν αφήσετε αρνητική ανατροφοδότηση. Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να λύσουμε τυχόν προβλήματα και να σας παρέχουμε τις καλύτερες υπηρεσίες εξυπηρέτησης πελατών.
Εάν δεν είμαι online, παρακαλώ στείλτε μου email. Θα σας απαντήσω το συντομότερο δυνατό.