| Επωνυμία: | WPVAC |
| Αριθμός Μοντέλου: | Jpk-47A |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
| Τάση Δοκιμής | 9 kV |
| Μέγιστη Τάση | 8kV |
| Ρεύμα Μεταφοράς (RMS) | 12amps |
| Ταχύτητα Κλεισίματος Επαφής | 10 MS (Χιλιοστά του δευτερολέπτου) |
| Ταχύτητα Απελευθέρωσης Επαφής | 10 MS (Χιλιοστά του δευτερολέπτου) |
| Ονομαστικές Λειτουργίες Διάρκειας Ζωής | 1.000.000 |
| Αντίσταση Πηνίου | 290 Ohms |
| Τάση Πηνίου | 26.5 VDC |
| Ειδική Σημείωση Πηνίου: | Διακοπτόμενη λειτουργία, ΜΟΝΟ ΠΑΛΜΟΣ (Μην αφήνετε τα πηνία ενεργοποιημένα)! |
| Μέγιστο Μήκος | 63.5mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 13.3 mm |
| Φλάντζα Στήριξης | 16.51 mm |
| Βάρος | 28.00 g |