| Επωνυμία: | WPVAC |
| Αριθμός Μοντέλου: | Jpk-47B |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
Διακόπτης Ρελέ κενού JPK-47B SPST-NC Υψηλής Τάσης DC8KV Φέρει 12A Ρεύμα Τάση Πηνίου 26.5VDC
| Προδιαγραφές | Τιμή |
|---|---|
| Τάση Δοκιμής | 9 kV |
| Μέγιστη Τάση | 8kV |
| Ρεύμα Φοράς (RMS) | 12amps |
| Ταχύτητα Κλεισίματος Επαφής | 10 MS (Μιλισεκόντ) |
| Ταχύτητα Απελευθέρωσης Επαφής | 10 MS (Μιλισεκόντ) |
| Ονομαστικές Λειτουργίες Διάρκειας Ζωής | 1.000.000 |
| Αντίσταση Πηνίου | 290 Ohms |
| Τάση Πηνίου | 26.5 VDC |
| Ειδική Σημείωση Πηνίου | Διαλείπουσα λειτουργία, ΜΟΝΟ ΠΑΛΜΟΣ (Μην αφήνετε τα πηνία ενεργοποιημένα)! |
| Διάσταση | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστο Μήκος | 63.5mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 13.3 mm |
| Φλάντζα Στήριξης | 16.51 mm |
| Βάρος | 28.00 g |
| Στήριξη | Με φλάντζα μικρής διαμέτρου για στήριξη μέσω οπής, θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ένα κατάλληλο ελαστικό δακτύλιο. |
Νέο, αχρησιμοποίητο. (Σημείωση: Παραγγείλετε αυτόν τον τύπο, παρακαλώ στείλτε τους πλήρεις τύπους, όπως JPK47B334.)
Αυτός ο τύπος είναι παρόμοιος με τους τύπους G47B, GL47B, RF47B, K47B.
Τα ρελέ κενού διαδραματίζουν ζωτικό ρόλο όταν απαιτείται υψηλή ισχύς και χαμηλές απώλειες RF.
Τα ρελέ κενού είναι εξαιρετικά για εφαρμογές υψηλής εισροής και σταθερού ρεύματος διαρροής και είναι η τέλεια λύση για εφαρμογές χαμηλής διαρροής και υψηλού ρεύματος μεταφοράς.
Οι εικόνες που εμφανίζονται στο κατάστημά μας λαμβάνονται από εμάς με βάση τα πραγματικά προϊόντα. Λόγω διαφορετικών ρυθμίσεων οθόνης και φωτεινότητας, ενδέχεται να υπάρχουν φυσιολογικές μικροσκοπικές διαφορές χρώματος. Παρακαλώ μην κάνετε μια διαφωνία απευθείας χωρίς να επικοινωνήσετε μαζί μας.
Το αναφερόμενο φορτίο είναι μόνο για αναφορά, παρακαλώ βασιστείτε στο πραγματικό φορτίο όταν τα προϊόντα σας αποστέλλονται.
Όταν κάνετε μια παραγγελία, επιλέξτε μια μέθοδο αποστολής και πληρώστε για την παραγγελία, συμπεριλαμβανομένου του κόστους αποστολής. Θα στείλουμε τα αντικείμενα εντός 5 ημερών από την ολοκλήρωση της πληρωμής σας.
Ο χρόνος παράδοσης σε όλες τις διεθνείς αποστολές ενδέχεται να διαφέρει λόγω διαφορών στους χρόνους εκτελωνισμού σε μεμονωμένες χώρες, γεγονός που μπορεί να επηρεάσει την ταχύτητα επιθεώρησης του προϊόντος σας.
Οι αγοραστές είναι υπεύθυνοι για όλες τις πρόσθετες τελωνειακές χρεώσεις, τις χρεώσεις μεσιτείας, τους δασμούς και τους φόρους για την εισαγωγή στη χώρα σας. Αυτές οι πρόσθετες χρεώσεις ενδέχεται να εισπραχθούν κατά την παράδοση. Δεν θα επιστρέψουμε τα έξοδα αποστολής για αποστολές που απορρίφθηκαν.
Το κόστος αποστολής δεν περιλαμβάνει φόρους εισαγωγής και οι αγοραστές είναι υπεύθυνοι για τους τελωνειακούς δασμούς.
Αποστέλλουμε με DHL, UPS, FEDEX Ή EMS. Θα επιλέξουμε τον γρήγορο και αξιόπιστο τρόπο παράδοσης. Τα αντικείμενα θα αποσταλούν εντός 5 εργάσιμων ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. Δεν είμαστε υπεύθυνοι για εσφαλμένες ή μη παραδοτέες διευθύνσεις.
Με UPS, DHL, FEDEX: 5-7 εργάσιμες ημέρες στις περισσότερες χώρες.
Όταν λάβετε τα αντικείμενα που παραγγείλατε εντός 48 ωρών, ελέγξτε τα προσεκτικά πρώτα για να επαληθεύσετε εάν έχουν υποστεί ζημιά ή όχι. Εάν ορισμένα αντικείμενα είναι σπασμένα, παρακαλούμε ενημερώστε μας αμέσως. Παρακαλώ μην αφήνετε αρνητικά σχόλια ή επιστρέψετε τα εμπορεύματα σε εμάς χωρίς να επικοινωνήσετε πρώτα μαζί μας. Θα είμαστε υπεύθυνοι για την εμπειρία αγορών σας στο κατάστημά μας.
Αφού λάβετε τα αντικείμενα που παραγγείλατε, εντός 15 ημερών εάν δεν είστε ικανοποιημένοι με τα προϊόντα και την υπηρεσία μας, θα σας επιστρέψουμε τα χρήματα ή θα στείλουμε ξανά νέα αντικείμενα αμέσως.
Ωστόσο, ο αγοραστής θα πρέπει να διασφαλίσει ότι τα επιστρεφόμενα αντικείμενα είναι στις αρχικές τους συνθήκες. Εάν τα αντικείμενα έχουν υποστεί ζημιά ή χαθεί κατά την επιστροφή, ο αγοραστής θα είναι υπεύθυνος για αυτήν τη ζημιά ή απώλεια και δεν θα δώσουμε πλήρη επιστροφή χρημάτων. Ο αγοραστής θα πρέπει να προσπαθήσει να υποβάλει αξίωση στην εταιρεία logistics για να ανακτήσει το κόστος της ζημιάς ή της απώλειας.
Ο αγοραστής θα είναι υπεύθυνος για τα έξοδα αποστολής για την επιστροφή των αντικειμένων.
Προσφέρουμε δωρεάν αντικατάσταση 1 μηνός. Οι αγοραστές ενδέχεται να ζητήσουν αντικατάσταση εντός 15 ημερών από την παραλαβή του προϊόντος. Ο αγοραστής θα πρέπει να επιστρέψει το προϊόν στην αρχική του κατάσταση και να επιβαρυνθεί με τα έξοδα αποστολής για την επιστροφή.
Παρέχουμε δωρεάν συντήρηση 12 μηνών. Εάν κάποιο εξάρτημα απαιτεί αντικατάσταση, ο αγοραστής θα πρέπει επίσης να πληρώσει για το κόστος των ανταλλακτικών που θα αντικατασταθούν.
Πριν επιστρέψετε αντικείμενα, επιβεβαιώστε τη διεύθυνση επιστροφής και τη μέθοδο logistics μαζί μας. Αφού δώσετε τα αντικείμενα στην εταιρεία logistics, στείλτε μας τον αριθμό παρακολούθησης. Μόλις λάβουμε τα αντικείμενα, θα τα επισκευάσουμε ή θα τα ανταλλάξουμε το συντομότερο δυνατό.
Η ικανοποίησή σας και τα θετικά σχόλια είναι πολύ σημαντικά για εμάς. Αφήστε θετικά σχόλια και 5 αστέρια εάν είστε ικανοποιημένοι με τα αντικείμενα και τις υπηρεσίες μας.
Εάν έχετε προβλήματα με τα αντικείμενα ή τις υπηρεσίες μας, επικοινωνήστε πρώτα μαζί μας πριν αφήσετε αρνητικά σχόλια. Θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να λύσουμε τυχόν προβλήματα και να σας παρέχουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών.
Εάν δεν είμαστε online, στείλτε μας ένα email. Θα σας απαντήσουμε το συντομότερο δυνατό.