| Επωνυμία: | WPVAC |
| Αριθμός Μοντέλου: | Jpk-20A |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 PCS |
| τιμή: | negotiable |
| Χρόνος παράδοσης: | 15-30 ημέρες |
Ρελέ HV JPK-22A SPST-NO Διακόπτης ρελέ κενού Υψηλής τάσης DC28KV Φέρει ρεύμα 65A
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Τάση Δοκιμής | 30kV |
| Μέγιστη Τάση | 28kV |
| Ένταση Ρεύματος (RMS) | 65amps |
| Ταχύτητα Λειτουργίας Επαφής | 18MS (Χιλιοστά του δευτερολέπτου) |
| Ταχύτητα Απελευθέρωσης Επαφής | 10MS (Χιλιοστά του δευτερολέπτου) |
| Ονομαστικές Λειτουργίες Διάρκειας Ζωής | 2.000.000 |
| Αντίσταση Πηνίου | 120 Ohms |
| Τάση Πηνίου | 24 VDC |
| Διάσταση | Τιμή |
|---|---|
| Μέγιστο Μήκος | 101.6mm |
| Μέγιστη Διάμετρος | 51mm |
| Φλάντζα Στήριξης | 33mm |
| Βάρος | 330g |
Με φλάντζα μικρής διαμέτρου για στήριξη μέσω οπής, θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί ένα κατάλληλο ελαστικό δακτύλιο.
Κατάσταση: Καινούργιο, αχρησιμοποίητο.
Το JPK22A είναι παρόμοιο με το G22A της Gigavac.